Natalia Paździor-Mendalka

...naprawdę dobry tłumacz tekstów z rosyjskiego na polski.

 

rosyjska bazylikaWitam na mojej stronie internetowej. Nazywam się Natalia Paździor-Mendalka. Ukończyłam Uniwersytet Rzeszowski na kierunku filologia rosyjska o specjalności nauczycielskiej. Jako dobry tłumacz tekstów z języka rosyjskiego na język polski, mam duże doświadczenie w tłumaczeniach pisemnych i ustnych z różnych dziedzin. Język rosyjski jest moją pasją, a praca, jaką wykonuję, zawsze sprawia mi przyjemność, co przekłada się na jej rezultaty.

 

Obecnie współpracuję z kilkoma biurami tłumaczeń. Moimi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Praca dobrego tłumacza tekstów z języka rosyjskiego wymaga dużej wiedzy z różnych dyscyplin. Wykonuję tłumaczenia tekstów z dziedzin takich jak: technika, budownictwo, produkcja, handel, turystyka czy historia. Tłumaczę również instrukcje obsługi, katalogi produktów, umowy, materiały reklamowe, strony internetowe, korespondencję oferty oraz zapytania ofertowe.


Jako  tłumacz rosyjskiego wykonuję też tłumaczenia ustne podczas konferencji, szkoleń, a także negocjacji handlowych. Gwarantuję najwyższą jakość wykonywanych tłumaczeń, poufność powierzonych dokumentów i danych, terminowość, darmową wycenę oraz konkurencyjne ceny.


Jeśli więc interesuje Państwa dobry tłumacz tekstów z języka rosyjskiego na polski, zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. Dokumenty do tłumaczenia można przesłać pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

 

Referencje